Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 


O firmie


Foto
Foto
Foto

Jesteśmy firmą rodzinną, powstałą w 1968 roku, w latach 1992-1993 jako jedni z pierwszych produkowaliśmy  pojemniki komunalne. W dniu dzisiejszym jesteśmy czołowym producentem krajowym koszy, ławek i stojaków na rowery.

Nowatorskie wzornictwo oraz efektowna kolorystyka daje możliwość sprostania wyrafinowanym wymaganiom naszych odbiorców. Posiadamy nowoczesne maszyny do obróbki plastycznej metalu oraz zaplecze do ekologicznego malowania naszych wyrobów.

Ponadto firma świadczy usługi w zakresie malowania farbami proszkowymi oraz nanoszenia powłok cynkowych metoda galwaniczną. Dogodne położenie, 15 kilometrów od autostrady A4, własny transport oraz umowy z firmami spedycyjnymi zapewniają nam błyskawiczną obsługę klientów krajowych jak i zagranicznych.

Forma i styl naszych produktów zgodnie z ich funkcją użytkową, tworzą w połączeniu z zielenią miejską harmonijną architekturę otoczenia budynku, osiedla i terenów zielonych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, technologii produkcji i malowania osiągnęliśmy unikalne połączenie kształtu i koloru przy zachowaniu trwałości i przede wszystkim funkcjonalności naszych produktów.


Aktualności

NOWE KOSZE W WYPRZEDAŻY !!!

                                                             OSŁONY POD DRZEWAFIRMA ROKU 2018
Zostaliśmy wyróżnieni Laurem Ziemi Strzeleckiej
w kategorii działalność gospodarcza za rok 2018!!!


 
Podstrony:  1  2 
 

 
47-133 Gąsiorowice, ul.Strzelecka 13
tel. +48 77 463 27 43
e-mail: info@konstalmet.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies)
w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS