Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 


Dane teleadresowe

KONSTALMET PIOSEK SPÓŁKA JAWNA


siedziba firmy
ul. Strzelecka 13,  
47-133 Gąsiorowice       
NIP 756-193-92-50
REGON 160227745
nr konta bankowego:     
91 8907 1018 2007 6001 2331 0001     
Bank BS Leśnica Filia Jemielnica


KIEROWNIK FIRMY / SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW
Piotr Muszkiet
602 554 723 /  77 463-27-43 w.25
p.muszkiet@konstalmet.pl

SEKRETARIAT
Karina Burczek
77 463-27-43 w. 21
k.burczek@konstalmet.pl

KSIĘGOWA
Ewelina Piosek
77 463-27-43 w.22
biuro@konstalmet.pl

HANDEL DETALICZNY / ZAOPATRZENIE
Krzysztof Fuhl
505 986 733 / 77 463-27-43 w.25
k.fuhl@konstalmet.pl

CIĘCIE LASEREM
Marek Wieczorek / Armin Szymeczek
519 460 866 / 77 463-27-43 w.24
laser@konstalmet.pl


KONSTALMET oddział Strzelce Opolskie

ul. Gogolińska 10,
47-100 Strzelce Opolskie


KIEROWNIK ODDZIAŁU
Zygmunt Strzelczyk
785 909 544 / 77 463-03-59
z.strzelczyk@konstalmet.pl

SEKRETARIAT / KADRY
Iwona Maryniak
77 463-03-50
i.maryniak@konstalmet.pl

GŁÓWNA KSIĘGOWA
Barbara Żyłka
77 463-03-56
b.zylka@konstalmet.pl

KSIĘGOWA
Halina Dyrduła
77 463-03-55
h.dyrdula@konstalmet.pl

CIĘCIE LASEREM
Andrzej Pyka / Dawid Lamich
505 986 731
a.pyka@konstalmet.pl

TECHNOLOG
Łukasz Obrusznik
722 104 002 / 77 463-03-58
l.obrusznik@konstalmet.pl


Aktualności

Certyfikaty
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi certyfikatami

Katalog elektroniczny
Zapraszamy do pobrania naszego katalogu w wersji elektronicznej
 katalog KONSTALMET.pdf

Rzetelna Firma

 
Podstrony:  1  2  3 
 

 
47-133 Gąsiorowice, ul.Strzelecka 13
tel. +48 77 463 27 43
e-mail: info@konstalmet.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies)
w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS